Uprzejmie informujemy, że termin składania wniosków o finansowanie zadań z zakresu działalności upowszechniającej naukę w 2022 roku upływa w dniu 29 października 2021 r. Wnioski o finansowanie działalności wydawniczej oraz konferencji naukowych należy składać w trybie on-line, jak również w wersji papierowej. W przypadku zadań przeniesionych z lat 2020-2021 na rok 2022 należy złożyć nowy wniosek we wskazanym powyżej terminie i trybie.

Informacje znajdują się na stronie internetowej: Kancelaria Polskiej Akademii Nauk, Upowszechnianie i Promocja Działalności Naukowej – składanie wniosków.

Komisje Naukowe działajace przy Oddziale PAN w Łodzi zainteresowane możliwością dofinansowania zadania w 2022 roku (konferencja, zadanie wydawnicze) proszone są o przesłanie wersji roboczych wniosków na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 25 października 2021 r.

 

                                                                                                                                                                                                   Konferencje

                                                                                                                                                                                  Działalność wydawnicza

Termin składania wniosków o finansowanie zadań z zakresu działalności upowszechniającej naukę w 2018 roku, upływa w dniu 31 października br.

Jednostki zainteresowane możliwością dofinansowania zadania w 2018 roku (konferencja, zadanie wydawnicze) uprzejmie prosimy o wypełnienie stosownego wniosku oraz przesłanie go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 30 września br.

Termin składania wniosków o finansowanie zadań z zakresu działalności upowszechniającej naukę w 2015 roku, upływa w dniu 22 października br.
Jednostki zainteresowane możliwością dofinansowania zadania w 2015 roku (konferencja, zadanie wydawnicze) uprzejmie prosimy o wypełnienie stosownego wniosku oraz przesłanie go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15 października br.

Konferencje

Działalność wydawnicza

Środki dotacji podmiotowej z zakresu działalności upowszechniającej naukę w 2014 roku otrzymały następujące pozycje: